HBTTRND36
Product Name
Between HBTTRND36 Table Top
Product Type
Table Top
Table Top Shape
Round
Item Code: HONBTRND36NLS1
Category
Multipurpose Tops
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref HONBTRND36NLS1
selection not available, try a different combination
Call for price
Starting from
/ EA
/
LIST PRICE
%
Compare
Description
Specifications
Delivery
Returns
Example text for delivery details
Example text for returns details
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
44lb
Height
1.1in
Width
36in
Length
36in
Catalog Page Number
F61
Application/usage
Cafeteria
Brand
HON
Brand Name
HON
Category
Multipurpose Tops
Color Family
Gray
Color/Finish
Sterling Ash
Country of Origin
United States
Diameter
36"